Меблі для НУШ

Ірина Анцифрова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Копію укладеного договору з постачальником меблів на потреби концепції “НУШ” для закладів освіти Саксаганського району м. Кривого Рогу з копіями всіх додатків до даного договору.

2. Копію сертифіката відповідності продукції від виробника меблів на потреби концепції “НУШ” для закладів освіти Саксаганського району м. Кривого Рогу.

3. Копію висновку санітарно-епідеміологічної експертизи продукції від виробника меблів на потреби концепції “НУШ” для закладів освіти Саксаганського району м. Кривого Рогу.

4. Копії актів прийому-передачі меблів на потреби концепції “НУШ” для закладів освіти Саксаганського району м. Кривого Рогу.

Звертаю Вашу увагу, що відповідно до частини 5 статті 6 Закону України «Про доступ до публічної інформації» не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіннями, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по-батькові осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.

З повагою,

Ірина Анцифрова

Виконавчий комітет Саксаганської районної у місті ради, Виконавчий комітет Саксаганської районної ради

17 Attachments

Виконавчий комітет Саксаганської районної у місті ради, Виконавчий комітет Саксаганської районної ради

17 Attachments

07.11.2018 21:29, Ірина Анцифрова пишет:

показати цитоване