МФО банку в Договорі

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

З 13 січня 2020 року введена в дію нова форма платіжного доручення відповідно до Постанови Правління Національного банку України від 06.11.2019 № 127. Ця форма вже не передбачає реквізит "код банку" (МФО) платника та отримувача.

На місцях управління казначейської служби "переносять" положення цієї Постанови на оформлення реквізитів постачальника та покупця ДОГОВОРУ (на закупівлю товару, робіт, послуг). Вони наполягають на виключенні реквізиту "код банку" постачальника із ДОГОВОРУ. Але організація-покупець не має права вказувати постачальнику як вказувати йому його ж реквізити в договорі.

Такий термін як "код банку" ніхто не відміняв. Він передбачений і "Інструкцією про міжбанківський переказ коштів в Україні в національній валюті", він є обов'язковим реквізитом Електронного технологічного довідника банків України та інших установ і Довідника учасників СЕП.

Чи правомірно управління казначейської служби в районах, містах наполягають на виключенні "коду банку" із ДОГОВОРУ (на закупівлю товару, робіт, послуг)?

З повагою,

Олена

Від: 2800zv-Office_out
Державна казначейська служба України

--------------------------------------------------------------------------

This email was scanned by Bitdefender

Посилання