Матеріальне забезпечення перших класів НВК ліцей №100 по НУШ

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Вікторія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Надайте будь ласка інформацію про

1. Обсяг державних коштів, які фактично виділені/будуть виділені з державного бюджету та бюджету міста/району в 2019-2020 році НВК ліцей № 100 м.Дніпро за програмою "Нова Українська школа" для перших класів 2019 року набору, загалом та окремо по кожній статті: меблі, обладнання (в тому числі мультимедійне), підручники, зошити, дидактичні матеріали. Якщо кошти досі не виділені, то коли вони будуть виділені?
2. На які суми і за якими пунктами вже проведено закупівлі, у які терміни плануються подальші закупівлі? Що саме і в якому обсязі від необхідного в термін до 01 вересня 2019 року було закуплено для першого класу, який почав навчатися по програмі "Нова Українська школа" у 2019-2020 навчальному році у НВК ліцей №100 м.Дніпро. Хто саме відповідає за закупівлю?

Прошу надати відповідь у письмовому вигляді, у встановлений законом термін-5 днів.

З повагою,

Вікторія Олегівна

Від: Таранік-Ткачук Катерина Валеріївна
Міністерство освіти і науки України

Посилання