Матеріальне забезпечення Криворізької гімназії № 95

Ірина Анцифрова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати:
1. Список потреб, необхідних для забезпечення навчального процесу та утримання навчального закладу згідно санітарних норм та навчального плану, який був поданий директором Криворізької гімназії № 95 до управління освіти для включення необхідних матеріалів та послуг в бюджетний запит на 2017 рік.
2. Список потреб Криворізької гімназії № 95 на 2017 рік, які були та будуть профінансовані за рахунок бюджетних коштів, із зазначенням термінів та джерел фінансування (освітня субвенція, міський бюджет, бюджет розвитку).
3. Список потреб Криворізької гімназії № 95 на 2017 рік, які потребують фінансування за рахунок власних надходжень установи, в т.ч. за рахунок благодійних внесків.
4. Список потреб Криворізької гімназії № 95, що були профінансовані за рахунок власних надходжень установи, в т.ч. за рахунок благодійних внесків.
5. Перелік усіх джерел власних надходжень та благодійних внесків Криворізької гімназії № 95, що були задіяні у забезпеченні потреб даного закладу освіти.

З повагою,

Ірина Анцифрова

5 Attachments

Металургійний виконком