Матеріальна допомога на оздоровлення педагогічним працівникам

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Напередодні майбутніх відпусток постає питання виплати матеріальної допомоги на оздоровлення педагогічним працівникам установ освіти.

Згідно з п.п. 5 п. 4 наказу № 557 керівники навчальних закладів, установ освіти та наукових установ мають право в межах фонду заробітної плати, затвердженого в кошторисах доходів і видатків, надавати працівникам матеріальну допомогу, у тому числі на оздоровлення, у сумі не більше ніж один посадовий оклад на рік.

Відповідно до пп. 24 — 30 підрозд. А розд. 5 Інструкції № 102 працівникам закладів освіти встановлюють підвищення посадових окладів та ставок. Згідно з п. 34 Інструкції № 102 у випадках, коли працівникам закладів освіти передбачено підвищення ставок (посадових окладів), то з урахуванням підвищень утворюються нові ставки (посадові оклади).
Отже, матеріальну допомогу на оздоровлення слід розраховувати виходячи із посадового окладу з урахуванням підвищень.

Але на місцях нарахування такої допомоги здійснюється у розмірі окладу по Єдиній тарифній сітці, тобто без підвищень.

Поясніть, будь-ласка, як вірно нарахувати матеріальну допомогу на оздоровлення педагогічним працівникам.

З повагою,

Олена Олегівна

Від: Міністерство освіти і науки
Міністерство освіти і науки України

 

 

̳

 

:

[email address]

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Посилання