Матеріали 1 сесії міської ради 07.12.20

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Потопахина Наталья, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Потопахина Наталья

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати інформацію,яку було мною раніше запитано станосно матеріалів 1 сесії міської ради 07.12.20. У вашій відповіді ,а саме в додатках містяться незрозумілі аркуші,офіційно не завірені відповідним чином,що не може буди відповіддю органу місцевого самоврядування. Тому прошу повторно розглянути мій запит та надіслати офіційні докумети:
- офіційно завірені копіі матеріалів 1 сесії міської ради від 07.12.20.
Повідомляю,що в тих листах,які було надіслано раніше,відсутній порядок денний 1 сесії,протокол засідання міської виборчої комісії про результати виборів та про зарєєстрованих депутатів Костянтинівської міської ради,що повинно міститись в матеріалах сесії.
У разі ненадання відповіді або надання не в повному обсязі, залишаю за собою право звернутись до суду з вимогою надати відповідну інформацію.

З повагою,

Потопахина Наталья

Потопахина Наталья залишив коментар ()

Відповіді, які я отримаю є вкрай неграмотними. Таке враження,що в органі місцевого самоврядування сидять дуже непрофесійні люди.
https://dostup.pravda.com.ua/request/mat....
А тут мій повторний запит:
https://dostup.pravda.com.ua/request/mat...

Костянтинівський міськвиконком

1 Attachment

[Subject only] Re: Інформаційний запит - Матеріали 1 сесії міської ради 07.12.20

показати цитоване