масові отруєння жителів старої частини Бурштина

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ірина Квас, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Кілька років підрят в м.Бурштин , особливо в літню пору, спостерігається масове отруєння жителів!!! Місто межує з полями, які періодично обробляються хімікатами!!! Перед тим як відбувається масове отруєння, жителі спостерігають цілодобове літання літаків над територією міста!!! І після цього наступної ж доби починається масова епідемія отруєннь, особливо від цього страждають діти!!! Отруєння супроводжується сильною блювотою, діареєю і часто призводить до госпіталізації!!!! Представники міської Ради відмоляються вживати будь-яких заходів для вирішення проблеми, посилаючись на те, що землі знаходяться за межами міста!!! Я, як мама малалітньої дити, маю велику надію на можливість вирішення даної проблеми, оскільки ситуація, що склалась загрожує життю і здоров"ю не тільки маєї дити, а й всім дітям і жителям м.Бурштина!!!

З повагою,

Ірина Квас

IVF Public, Івано-Франківська обласна державна адміністрація

1 Attachment

----- Original Message -----
From: "Івано-Франківська ОДА, відправка" <[адресу приховано]>
To: "Сектор доступу до публічної інформації" <[frankivsk1 request email]>
Sent: Friday, March 31, 2017 9:13 AM
Subject: Відповідь на запит

показати цитоване

Бурштинська міська рада,

1 Attachment