Майно

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Гошовський Володимир, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Гошовський Володимир

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

У відповідності до Наказу Держлікслужби від 29.08.2016р. №164 «Про створення комісії по прийманню-передачі майна», на виконання Постанови Кабміну України від 10.09.2014р. №442 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади», відповідно до Порядку інших центральних органів виконавчої влади, затвердженого Постановою Кабміну від 20.10.2011р. №1074, ВИЗНАЧЕНО:
1. Створити комісію Створити комісію по прийманню-передачі майна від Державної служби України з контролю за наркотиками до Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (далі – Комісія) та затвердити її склад, згідно з додатком.
2. Призначити Головою Комісії по прийманню-передачі майна Плясецького Олександра Віталійовича – заступника начальника Управління контролю за обігом наркотичних засобів психотропних речовин та прекурсорів Державної служби України з контролю за наркотиками.
3. Визначити термін роботи комісії з 01.09.2016 по 09.09.2016 року. 4. Голові комісії забезпечити організацію роботи з прийому-передачі майна та подати до 15.09.2016 року акт приймання-передачі на затвердження в.о. Голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками Суворовій Ірині Миколаївні.
5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Голову комісії по прийманню-передачі майна Плясецького Олександра Віталійовича .

У зв’язку з викладеним вище, керуючись ст. 34 Конституції України, ст. 1 Закону України «Про Кабінет Міністрів України», ст. ст. 5, 16, 25 Закону України «Про центральні органи виконавчої влади», ст. 1 Закону України «Про звернення громадян» прошу надати відповідь на наступні питання:

- На якій правовій підставі передавалось майно від Державної служби з контролю за наркотиками до новоствореної Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками?

З повагою,

Гошовський Володимир

Відділ правового забезпечення, Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками

1 Attachment