МАФи

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Михайло, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати інформацію щодо МАФів, спорудження тимчасових конструкцій підприємствами, які орендують ділянки в населених пунктах.
Зокрема, в теплий період року в багатьох населених пунктах, власниками кафе і ресторанів, біля своїх закладів споруджують конструкції, які мають фундамент, дах та інші укріплення. В деяких випадках, це майже перекриває пішохідну/тротуарну зону вулиці так, що лишається не значний прохід на узбіччі проїжджої частини дороги. В інших випадках повністю або частково захаращує площі, що робить міста на вигляд "як Шанхай" та взагалі поглинає весь архітектурний ансамбль площ.
Правоохоронним органам такі підприємці кажуть, що мають договір оренди з місцевою владою на прилеглі до закладів території.
Прошу надати пряму відповідь,без ухилянь та загальних оборотів:
- чи мають право власники кафе/ресторанів будувати будь-які споруди біля своїх закладів, навіть за наявності права на оренди відповідної території;
- чи є порушенням захаращування вигляду населених пунктів подібними тимчасовими спорудами навіть попри наявність в договорах "права" на зведення таких конструкцій;
- хто контролює та несе відповідальність за свавілля і подібне божевілля у цій зґвалтованій та спаплюженій вщент ненці-Україні?

З повагою

Михайло Булах

Віктор Вікторович Руденко, Міністерство юстиції України

1 Attachment

--
З повагою головний спеціаліст відділу з питань містобудування,
транспорту та телекомунікацій Управління цивільного права та прававого
регулювання бізнесу Департаменту приватного права
Руденко Віктор Вікторович 271-15-11