м. Одеса, вул. Костанді,4

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Катерина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Одеською міською радою прийнято рішення від 08.07.2011 № 1104-VI "Про надання Державному підприємству "ОДЕСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ" в постійне користування та в оренду земельних ділянок, загальною площею 1,3310 га, за адресою: м. Одеса, вул. Костанді,4, для експлуатації і обслуговування дитячого оздоровчого центру".

В місті Одеса, по вул. Костанді, 4, розташовані будівлі дитячого озоровчого центру "Юний судоремонтник", які належать державі в особі Міністрерства інфраструктури України.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати інформацію, чи функціонує сьогодні за адресою: м. Одеса. вул. Костанді, 4 дитячий оздоровчий табір "Судоремонтник".
2. Надати інформацію про будівлі та споруди, розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Костанді,4.
3. Надати інформацію, на підставі яких правовстановлюючих документів здійснює свою діяльність дитячий оздоровчий табір "Судоремонтник",наати їх копії.
4. Поінформмувати, який обсяг коштів закладений на фінансування діяльності дитячого оздоровчого табору "Судоремонтник" у 2020 році.
5. Надати інформацію курвника закладу та контактну інформацію.

З повагою,

Катерина

Рудяченко Олена Олегівна, Міністерство інфраструктури України

1 Attachment