ЛПЗ, що займаються хворобою Крона та НЯК

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олексій Петрович Новіков, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олексій Петрович Новіков

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати інформацію про найбільші (не менше 3-ох) заклади охорони здоров'я Дніпропетровської області, що займаються наданням спеціалізованої допомоги хворим з хворобою Крона та неспецифічним виразковим колітом.

2. Надати інформацію про кількість хворих, що було проліковано у вказаних закладах охорони здоров'я у 2015 та 2016 роках.

З повагою,

Олексій Петрович Новіков

публичной информации сектор,

1 Attachment

Олексій Петрович Новіков

Доброго дня!

Мною було отримано лише першу сторінку відповіді. Прошу надати повний текст.

Хочу зазначити, що ненадання відповіді по суті на мій запит є порошунням Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року.

І у разі повторного ненадання вказаної інформації я буду звертатися з відповідною заявою до керівництва Дніпропетровської ОДА, Адміністрації президента України, прокуратури, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та до суду з вимогою про притягення до дисциплінарної відповідальності та подальшого звільнення через систематичне (два рази) порушення законодавства.

Адже запитувана інформації наявна у статистичних відомостях, що надають лікарні.

Інформую, що у відповідь на мої запити, що стосувалися лікування хвороби Крона та НВК до областних ОДА та міста Києва я отримував відповіді по суті. Тому ненадання інформації від Дніпропетровської ОДА буде свідчити про неналежне виконання службових обов'язків та умисне ненадання відповіді.

Більше того, відповідь по суті буде отримана через депутатське звернення відповідно до Закону України "Про статус народного депутата".

З повагою,

Олексій Петрович Новіков

публичной информации сектор,

1 Attachment

публичной информации сектор,

1 Attachment

Нина Затона,

1 Attachment

--
Нина Затона