ЛПЗ, що займаються хворобою Крона та НЯК

Олексій Петрович Новіков

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати інформацію про найбільші (не менше 3-ох) заклади охорони здоров'я Полтавської області, що займаються наданням спеціалізованої допомоги хворим з хворобою Крона та неспецифічним виразковим колітом.

2. Надати інформацію про кількість хворих, що було проліковано у вказаних закладах охорони здоров'я у 2015 та 2016 роках.

З повагою,

Олексій Петрович Новіков

Олексій Петрович Новіков

Доброго дня!

Мною не було отримано відповіді на запит, що стосувався "ЛПЗ, що займаються хворобою Крона та НЯК".

Хочу зазначити, що ненадання відповіді по суті на мій запит є порошунням Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року.

І у разі повторного ненадання вказаної інформації я буду звертатися з відповідною заявою до керівництва ОДА, Адміністрації президента України, прокуратури, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та до суду з вимогою про притягення до дисциплінарної відповідальності та подальшого звільнення через систематичне (два рази) порушення законодавства.

Адже запитувана інформації наявна у статистичних відомостях, що надають лікарні.

Інформую, що у відповідь на мої запити, що стосувалися лікування хвороби Крона та НВК до областних ОДА та міста Києва я отримував відповіді по суті. Тому ненадання інформації буде свідчити про неналежне виконання службових обов'язків та умисне ненадання відповіді.

Більше того, відповідь по суті буде отримана через депутатське звернення відповідно до Закону України "Про статус народного депутата".

З повагою,

Олексій Петрович Новіков