Лобач і Іванівка

Доброго дня!

Громадська організаця «Корупція- стоп» отримала інформацію про зловживання службовим становищем головою Іванівської районної державної адміністрації Лобачем Віктором Івановичем.
Перевірив Декларації, ми зацікавились, звідки у власністі голови Іванівської районної адміністрації, зявились земельні ділянки.
Також були винайдені інші факти порушень.
Лобач Віктор Іванович користуючись своїм службовим становищем на посаді голови райдержадміністрації, прикриваючись Законом України «про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про порядок виділення в натурі ( на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (пая)» на протязі 2016-2019 року передає в оренду земельні ділянки ФОП Сібіберт Максиму Вікторовичу для ведення сільського господарства земль запасу на території Бузівської сільської ради Іванівського районна.
В свою чергу ФОП Сібіберт Максим Вікторович ці самі землі передає в суборенду СФГ ВАЮТ засновником СФГ ВАЮТ є сам пан Лобач Віктор Іванович.
Голова Бузинівської сільської ради Деревянко О.І., який в свою чергу є кумом Лобач Віктору Івановичу(Лобач крестив дитину Деревянко), виділяє землі своїм близьким родичам та родичам голови райдержадміністрації (ФАКТИ ВИКЛАДЕНІ У Рішеннях Бузинівської с\р від 18.09.2019 р.).
В той час коли жителям даної сільської ради відмовляється в надані земельних ділянок для ведення сільського господарства. СФГ ВАЮТ взято у аренду і обробляється близько 1500 гектарів, як зареєстрованої так і землі, яка використовується шляхом самозахоплення(без сплати податків).
Вищезазначені землі знаходяться на території Бузинівської та Северинівської сільських рад.
Провевші бесіди жителів району, зясувалося, що В.І. Лобач використовує рейдерство(неодноразово загватував земельні ділянки людей, та збирав чужий урожай), як інструмент розвитку власного бізнесу, використовуючи при цьому службове становище.
Згідно , ст. 65 Закону № 1700 Закону України «про запобігання корупції» встановлено, що за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень державні службовці та посадові особи органів місцевого самоврядування притягаються до кримінальної, адміністративної, цивільно-правової та дисциплінарної відповідальності у встановленому законом порядку.

Громадська організація «Корупція-стоп» звертається до Вас з вимогою провести повноцінне та всебічне розслідування по факту корупційного зловживання головою Іванівської районної державної адміністрації Лобач Віктором Івановичем та притягнути до відповідальності у встановленому законом порядку

Просимо Вас згідно чинного законодавства України надати письмову відповідь про результати розгляду даного звернення за зворотною адресою: м. Одеса, вул. Новікова, 2а, буд. 42а.

З повагою,

Француз Ігор Вікторович