Люстрація посла України в Словенії

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Доброго дня.
Громада українців в Словенії вимагає проведення люстрації в Посольстві України в Республіці Словенії.
Громада вкрай не задоволена бездіяльністю посла Кириченка, який є класичним прикладом радянського пристосувальника. Йому байдужі Україна і українці. Посол засуджував прояви обурення громадськості в зв"зку з подіями на Майдані, заявивши: "Міліція би не побила студентів, якщо б їх не було на Майдані". Поки не втрутилась громада на сайті посольства останні новини були про відвідини Вілкула в 2013 році Словенії в рамках Євробаскету і покладання квітів з нагоди дня перемоги в цьому році. Зараз на веб-сторінці посольства http://slovenia.mfa.gov.ua/ua/embassy/am... видалені всі ганебні "новини" і фотографії в яких і виявлено справжнє обличчя посла. Натомість відсутня будь-яка інформація про діяльність посольства.

21 липня з ініціативи громади була проведена зустріч з послом щоб обговорити поточні питання і відсутність помітної діяльності посольтва в зв"язку з трагічними подіями в Україні. На зустрічі посол зайняв деструктивну позицію, почавши з 45хв доповіді в стилі азірова, а потім провокував сварку між активістами. Розмову ви можете послухати тут https://soundcloud.com/razomsi/slo-2107
В результаті зустрічі активісти договорились про необхідність самостійної роботи. Вже створено сайт Situacija.Si який перекладає новини на словенську. Скоро закінчимо його дизайн і зробимо презентацію для словенських медіа. Також планується створення сайту української громади в Словенії. Ми просили посла допомогти інформувати людей, що перебувають на консульському обліку про новини громади, але він відповів що в посольства не має такої можливості.
Ми збираємось самостійно працювати щодо розвитку дружніх відносин між Україною і Словенією і хотіли би мати дружні відносини з послом. Пан Кириченко зі своєю байдужістю до долі України не здатен знайти порозуміння з громадськістю і не може виконувати функції посла. Він людина попередньої епохи, який вважає своїм головним завданням обслуговувати керуючий режим і вести діяльність "для галочки"
Ми вимагаємо від Міністерства Закордонних Справ України здійснити заміну посла. Ми хочему бачити прогресивну людину, що володіє словенською мовою і зацікавлена в плідній співпраці з громадськістю.
Ми вимагаємо узгодити кандидатуру посла, перед представленням, з громадою українців в Словенії.

Іван Варко
Інна Демченко
Андрій Гевка та інші

З повагою,

Ivan Varko

dip, Міністерство закордонних справ України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

dip, Міністерство закордонних справ України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Доброго дня!

Щиро вдячний. Повідомте, будь ласка, яким чином громадськість може прийняти участь в люстрації посла. Вкажіть дату і місце проведення процедури або яким чином громадськість може бути поінформована про це.

Повідомляю, що ми запустили сайт razom.si де діє форум для спілкування українців в Словенії.

З повагою,

Ivan Varko

press, Міністерство закордонних справ України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Доброго дня!

Навіщо Ви робите формальну відписку?
"Шановний пане Іване,

На додаток до листа МЗС №913/36-172/3-1716 від 30.09.2014 р. та у відповідь на Ваш повторний запит від 30.10.2014 р. повідомляємо, що виконання Закону України «Про очищення влади» в Міністерстві здійснюватиметься відповідно до порядку, визначеному положеннями цього Закону."

Я вимагаю надати повну і вичерпну інформацію про порядок люстрації співробітників посольства України в Словенії

З повагою,

Ivan Varko

press, Міністерство закордонних справ України

1 Attachment

Доброго дня!
Яка фаза процедури проходження люстрації послом України в Словенії Кириченком в даний час?

Надайте, будь ласка, інформацію коли і яким чином буде здійснена процедура люстрації відносно посла Кириченка.

З повагою,

Ivan Varko

press, Міністерство закордонних справ України

1 Attachment

 
 
З повагою,
Прес-служба МЗС України
www.mfa.gov.ua
МЗС у Facebook https://www.facebook.com/UkraineMFA
МЗС у Twitter https://twitter.com/MFA_Ukraine
http://vk.com/mfa_ukraine
http://instagram.com/mfa_ukraine