Ліцензійне програмне забезпечення у проектуванні

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

На офіційному сайті ДЕРЖАВНОЇ АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНОЇ ІНСПЕКЦІЇ УКРАЇНИ у Реєстрі дозвільних документів http://91.205.16.115/declarate/list.php?...
зазначена інформація, зокрема назва проектувальника об'єкту.

На підставі пункту "а" статті 50 Закону України "Про авторське право і суміжні права" та щоб запобігти злочинам, відповідальність за які передбачено статтею 176 Кримінального кодексу України,прошу надати інформацію по кожній з проектних організацій з вище зазначеного реєстру, щодо наявності ліцензійного програмного забезпечення для проектування із зазначенням назви програми та серійного номеру.

Відповідь прошу надати на електронну адресу.

Згідно ч.1. 4 ст.20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше 5 робочих днів з дня отримання запиту. У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку розпорядник інформації повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

З повагою,

Dmytro