Ліцензія (виробництво та постачання теплової енергії)

Богдан Михайличенко

Доброго дня!

У відповідь на мій запит від 09 листопада 2020 р., порушуючи чинне законодавство України, Одеська обласна державна адміністрація відмовилася надати мені запитувану інформацію; веб-адреса: https://dostup.pravda.com.ua/request/lit...

Звертаю увагу Одеської обласної державної адміністрації на наступне.

Відповідно до положень п.9.6. Постанови Пленуму Вищого адміністративного суду України №10 від 29.09.2016 року "Про практику застосування адміністративними судами законодавства про доступ до публічної інформації" вимога зазначати у запиті ім'я (найменування) запитувача є для розпорядника інформативною та не впливає на умови виконання ним вимог Закону. Обов'язок розпорядника надати інформацію (документи) на запит не змінюється залежно від особи запитувача та зазначення у запиті його імені, якщо підстави для обмеження доступу до такої інформації відсутні (стаття 19 Закону № 2939-VI).

Контактна інформація (поштова адреса чи адреса електронної пошти, а також номер засобу зв'язку) необхідна для того, щоб розпорядник інформації мав змогу надіслати запитувачу відповідь на актуальну адресу, а також для зворотного зв'язку із запитувачем (наприклад, для уточнення запитуваної інформації, повідомлення про відправлення відповіді тощо).

Якщо у запиті вказано контактну інформацію, якої достатньо для належного виконання розпорядником свого обов'язку, а саме надання відповіді на запит, то встановлення особи запитувача не має суттєвого значення для прийняття розпорядником рішення про надання інформації.

При вирішенні питання щодо того, чи надавати інформацію у відповідь на запит, будь-який розпорядник інформації повинен акцентувати увагу не на особі запитувача чи обставинах його життя, а виходити з того, що така інформація розкривається необмеженому колу осіб.

У моєму запиті вказана адреса електронної пошти, чого достатньо для відправлення мені запитаної інформації (надіслана мені відповідь Одеської обласної державної адміністрації від 12.11.2020 вих. № 705/ЗПІ-148 тому підтвердження).

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. ст. 1, 13, 19, 20 Закону України від 13.01.2011 № 2939-VI «Про доступ до публічної інформації» —

ПОВТОРНО ПРОШУ:

1.) Надати електронну (скановану) копію рішення (розпорядження) Одеської обласної державної адміністрації щодо видачі ліцензії ЖБК «ФРАНЦУЗЬКИЙ БУЛЬВАР – БІЛДІНГ» (код ЄДРПОУ: 32622948) на здійснення господарської діяльності з виробництва та постачання теплової енергії.

2.) У разі відсутності вищезазначеного рішення (розпорядження) Одеської обласної державної адміністрації - надати інформацію про фактичні підстави, на яких ЖБК «ФРАНЦУЗЬКИЙ БУЛЬВАР – БІЛДІНГ» (код ЄДРПОУ: 32622948) укладає з НАК "Нафтогаз України" договори на постачання природного газу для подальшого виробництва та продажу теплової енергії як фізичним, так і юридичним особам (офісно-торговельна зона багатоквартирного будинку № 12 по вул. Ясна / № 9 по Французькому бульвару) за відсутності ліцензії на здійснення господарської діяльності з виробництва та постачання теплової енергії: https://reyestr.court.gov.ua/Review/8923...

З повагою,
Богдан Михайличенко

Грачова Альона Миколаївна, Одеська обласна державна адміністрація

1 Attachment

! !

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]