Ліквідація структурного підрозділу та вихідна допомога при звільненні

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Новобузька райдержадміністрація, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Новобузька райдержадміністрація

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

просимо надати роз'яснення щодо практичного застосування Закону та інших нормативно-правових актів у сфері державної служби у наступних правовідносинах.
У зв'язку із масовою оптимізацією структур районних державних адміністрації по всій Україні надзвичайно актуальним та необхідним є правильне тлумачення та застосування окремих положень Закону для визначення вірних підстав припинення державної служби у конкретних випадках.

Розпорядженням голови райдержадміністрації прийнято рішення щодо ліквідації відділу агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації та сектору культури, національностей та релігій Новобузької районної державної адміністрації, які є структурними підрозділами зі статусом юридичних осіб публічного права).
Враховуючи вищевикладене, просимо надати роз'яснення щодо:

1) підстав для припинення державної служби - скорочення чисельності або штату державних службовців чи ліквідація державного органу?
2) чи виплачується вихідна допомога державному службовцю у розмірі середньої місячної заробітної плати у випадку звільнення його з займаної посади на підставі пункту 1-1 статті 87 Закону України «Про державну службу»?

З повагою,

Новобузька райдержадміністрація

zagal, Національне агентство України з питань державної служби

zagal, Національне агентство України з питань державної служби