квота для молоді в Херсоні

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Леонід Покровський, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Леонід Покровський

Доброго дня!

Відповідно до ч. 2 ст. 14 Закону України "Про зайнятість населення" для працевлаштування зазначених у частині першій цієї статті громадян (зокрема, молоді, яка закінчила або припинила навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладах, звільнилася із строкової військової або альтернативної (невійськової) служби (протягом шести місяців після закінчення або припинення навчання чи служби) і яка вперше приймається на роботу) підприємствам, установам та організаціям з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб встановлюється квота у розмірі 5 відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Повідомити чи встановлюється зазначена квота в державних органах, працівники яких є державними слубовцями?

2. Надати перелік, в Херсонській області, підприємств, установ та організацій з чисельністю працівників понад 20 осіб, тобто тих які повинні встановити таку квоту, а також інформацію про виконання ними квотних зобовзянь і кількість вакантних робочих місць в кожному із зазначених субєктів.

З повагою,

Леонід Покровський

Державний центр зайнятостіДана електронна пошта працює лише в односторонньому порядку.

Усі запитання, будь-ласка, надсилайте на електронну адресу:
[Державний центр зайнятості request email]

З повагою Державна служба зайнятості (Центральний апарат)

Посилання