Квартирна черга

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати інформацію про квартирну чергу військовослужбовців Володимир-Волинського гарнізону, так як дані про квартирний облік осіб, які потребують поліпшення житлових умов на сайті Володимир-Волинської міської ради відсутні.

З повагою,

Ірина Сидорук

Від: Володимир-Волинський МВК
Володимир-Волинська міська рада

Посилання

Доброго дня!
22.03.2019 року виконавчим комітетом Володимир-Волинської міської ради було перенаправлено мій запит на розпорядника інформації, що володіє даною інформацією, а саме Володимир-Волинський КЕВ. Відповідно до ч. 1, ст.20 Закону України "Про доступ до публічної інформації" розпорядник інформації має не пізніше ніж в 5-ти денний термін надати запитувану інформацію. Станом на 12.08.2019р. відповіді на запит не отримано. Прошу посприяти в отриманні відповіді від розпорядника інформації на Запит про доступ до інформації про квартирну чергу військовослужбовців Володимир-Волинського гарнізону.

З повагою,

Ірина Сидорук

Від: Володимир-Волинський МВК
Володимир-Волинська міська рада

Посилання