Кваліфікаційна категорія педагогічного працівника

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Степанова Олена, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Степанова Олена

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

На роботу в інклюзивно-ресурсний центр прийнята працівниця на посаду вчителя-дефектолога. Працівнциця здобула повну вищу освіту, їй присвоєна кваліфікація - олігофренопедагог, вчитель дітей з вадами розумового розвитку.

У 2015 році працівниця пройшла атестацію як вчитель індивідуального навчання, їй присвоєна кваліфікаційна категорія "спеціаліст ІІ категорії".

Чи враховується при прийнятті на посаду вчителя-дефектолога кваліфікаційна категорія по атестації вчителя індивідуального навчання? Від цього залежить розряд працівниці по тарифній сітці згідно постанови КМУ від 30.08.2002 № м1298.

З повагою,

Степанова Олена

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

 

 

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]