Квалфікаційне оцінювання

АО "Національна правова палата"

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до офіційного оголошення від 10.09.2019 року на сайті Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (надалі – Комісія), 20 вересня 2019 року о 09 год. 30 хв.відбудеться засідання Комісії за адресою: м. Київ, вул. Генерала Шаповала, 9, дкрозглядатиметьсяпитання про рекомендування для переведення на посаду судді до іншого суду того самого абонижчогорівня без конкурсу стосовно, зокремасудді Бабенко КостянтинаАнатолійовича (пункт 4 Оголошення).
Відповідно до пункту 6 розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про забезпечення права на справедливий суд» (далі – Закон) Вища кваліфікаційна комісія суддів України забезпечує проведення первинного кваліфікаційного оцінювання суддів з метою прийняття рішень щодо можливості здійснення ними правосуддя у відповідних судах. Судді апеляційних судів проходять первинне кваліфікаційне оцінювання протягом двох років з дня набрання чинності Законом.
На виконання вимог Закону, а також відповідно до статей 83–86 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» 22 березня 2016 року Комісією прийнято рішення про проведення протягом квітня-червня 2016 року первинного кваліфікаційного оцінювання суддів апеляційних судів міста Києва та Київської області, затверджено список суддів, які проходитимуть оцінювання, графік проведення первинного кваліфікаційного оцінювання та перелік завдань для проведення анонімного письмового тестування.
В зв’язку з викладеним ПРОСИМО Вас надати інформацію: чи проходив (пройшов) суддя Бабенко Костянтин Анатолійович первинне кваліфікаційне оцінювання суддів з метою прийняття рішень щодо можливості здійснення ними правосуддя у відповідних судах, передбачене нормами чинного законодавства та/або чи звертався суддя Бабенко К.А. для проходження?

З повагою,

АО "Національна правова палата"

Паблік, Вища кваліфікаційна комісія суддів України

1 Attachment