Культура оцінка 4

Яцков Микола Миколайович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) перелік проектів міжнародної технічної допомоги чи за благодійної допомоги, що виконувалось Управління у справах культури, молоді та спорту міської ради у 2018 році. якщо такі проекти мали місце, прошу зазначити чи виконувались вони за участі громадських організацій або благодійних фондів.

2) інформацію про те, чи готувало Управління у справах культури, молоді та спорту міської ради спільні проекти (ініціативи) з громадськими організаціями або благодійними фондами у 2018 році на конкурси грантів.

3) інформацію чи здійснювались видатки з бюджету Управління у справах культури, молоді та спорту міської ради у якості закупівлі послуг експертів або для проведення спільних заходів (тренінги, семінари, фестивалів, тощо) з громадськими організаціями у 2018 році.

З повагою,

Яцков Микола Миколайович

Ужгородська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Ужгородська міська рада

2 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]