Кривий Ріг та фашисти

Андрій Кондратьєв

Доброго дня!

Як відомо людям, котрі хоч мінімально вивчали в школі всесвітню історію, є два поняття - нацизм та фашизм.

Нацизм - тоталітарний режим, котрий існував переважно на території Німеччини, до 1941 року активно співпрацював з іншим тоталітарним режимом - радянським комунізмом. Лідер нацистського режиму - Адольф Гітлер.

Фашизм - режим, багато в чому відмінний від нацизму. Фашизм в основному розповсюджувався на території Італії. Лідер фашистського режиму - Беніто Муссоліні.

Криворізька місцева влада регулярно відзначає такі події другої світової війни, як "Визволення міста від фашистських загарбників", "День перемоги над фашизмом" тощо. Хоча яких-небудь підтверджень стосовно бойових дій, котрі проходили між радянськими військами та фашистськими військами італійців під командуванням Беніто Муссоліні я так і не знайшов. Так само не знайшов і підтверджень того, що в 1940-ві роки Кривий Ріг був окупований фашиствующими італійцями. Німецькими нацистами - так, італійськими фашистами - ні.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чому та на яких підставах місцева влада відзначає перемогу над тими, з ким ніколи не воювали та звільнення міста від тих, хто його ніколи не захоплював?

2. Прошу надати посилання на історичні джерела з приводу того, що Кривий Ріг було окуповано фашистами (увага - не нацистами!)

З повагою,

Депутат Тернівської районної
у м. Кривий Ріг ради,
Андрій Кондратьєв

Управління культури Кривий Ріг,

3 Attachments

Управління культури Кривий Рі,

3 Attachments