Кримінальне провадження щодо розтрати державних коштів, виділених в рамках програми захисту прав люей з інвалідністю. Продовження

Мороцька Наталія Миколаївна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) в чиєму провадженні (П.І.Б., посада, орган судового розслідування) перебуває кримінальне провадження №42017100000000680, розпочате за дорученням Генерального прокурора України Юрія Луценка за інформацією у ЗМІ щодо розтрати службовими особами підприємств та організацій державних коштів, виділених в рамках програм захисту прав людей з інвалідністю?

2) як давно та на підставі якого документу це кримінальне провадження було передано до відповідного органу досудового розслідування?

3) контакти, за якими кожен, кому відомі факти щодо кримінального правопорушення, за ознаками якого було розпочато кримінальне провадження, зможе їх повідомити.

З повагою,

Мороцька Наталія Миколаївна

Від: Приймальня звернень громадян місто Київ
Прокуратура міста Києва

Посилання