Кримінальне провадження

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Мовчан Ірина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Мовчан Ірина

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи): За кримінальним провадженням 12020070030001026 від 26.03.2020р.
Я є мамою (потрерпілою)загиблої доньки Скульськоі Яни Олександрівни у даному провадженні. Скульська Яна проходила службу у Чопському загоні .Іі тіло та тіло її цивільного чоловіка було знайдено в м.Ужгород у арендованій квартирі.
Прошу надати мені інформацію щодо:
1. Прізвище ,імя та по-батькові військового прокурора,який займається даним кримінальним провадженням ;
2.Відповідь на питання:чому мене не було опитано жодного разу так як і інших свідків (власницю квартири ,у якої загиблі винаймали квартиру,найближче коло знайомих,друзів та колег);
3. Чому загиблих доправили на судмедекспертизу без одягу,який був на них на момент смерті,чому у протоколі з місця події та в матеріалах кримінального провадження вказано,що загибла була без одягу ,хоча у мене в наявності є фото ,де чітко видно,що одяг присутній;
4. По якій причині положення тіл було змінено.Що видно на перших фото та фото,які є у справі;
5. Які експертизи проводились під час розслідування ;
6. Результат експертизи фена ,який начеб то є причиною загибелі;
7.Що відомо по кримінальному провадженні на даний час.
8. Місце знаходження таких речових доказів як :подушки та постільна білизна,так як вони були вилучені та зникли під час розслідування .

З повагою,

Мовчан Ірина

Військова прокуратура Західного регіону України

1 Attachment

!

--
,


mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]