КП "ЖКС "Порто-Франківський" технічна документація на будинок №1

Територіальна Громада

Доброго дня!
Згідно Наказу МІНІСТЕРСТВА РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ, про "ПОРЯДОК проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку", для проведення конкурсу конкурсна комісія готує конкурсну документацію, яка затверджується його організатором. Конкурсна документація повинна містити технічну характеристику кожного об’єкта конкурсу.
Учасник КП "ЖКС "Порто-Франківський" повинен надати у складі своєї конкурсної пропозиції технічну характеристику кожного об’єкта конкурсу.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати завірені належним чином сканкопії всієї наявної технічної документації на цілісний майновий комплекс, що знаходиться за адресою, м.Одеса, Приморський район, вул.О.Кутузакія 21;

Відповідь надати у повному обсязі завірену належним чином ( "ЗГІДНО З ОРИГІНАЛОМ") , у хронологічній послідовності відповідно до вищевикладених пунктів прохальної частини запиту та опубліковати відповідь на цьому сайті.
Звертаємо Вашу увагу на те, що згідно закону України «Про доступ до публічної інформації»:
- надання відповіді такого типу - «запитувана інформація розміщена на сайті/стенді або у іншому доступному місці» є порушенням Закону України «Про доступ до публічної інформації».
- інформація має бути надана не пізніше п’яти робочих днів, з моменту отримання запиту (ст. 20);
- відповідь розпорядника про те, що інформація може бути одержана із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації (п. 2 ст.22)
- розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов'язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача (п. 3 ст. 22);
Ст. 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено накладання штрафу за неправомірну відмову в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання інформації, що не відповідає дійсності.

Також нагадуємо, що згідно ст.5 Конституції України "Стаття 5. Україна є республікою.

Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.
Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами.
Ніхто не може узурпувати державну владу.

Вся влада в державі Україна належить громадянам України і реалізується через створені ним представницькі органи на місцях, загальнодержавні, що мають права не володіння, а корегування всіма нерухомим і рухомим майном держави України, від імені народу України.

З повагою,

Територіальна Громада

Одеська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Одеська міська рада

4 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]