КП "ЖКС" Порто-Франківський" підписання договорів на допоміжні приміщення

Полянська Марія Георгіївна

Доброго дня!
Я, Полянська М.Г., громадянка України, проживаю за адресою вул.О.Кутузакя 21, повідомляю, що є Рішення Конституційного Суду України, в якому повідомляється що ВСІ допоміжні приміщення (кладовки, сараї і т. ін.) передаються у власність квартиронаймачів БЕЗОПЛАТНО і окремо приватизації не підлягають.
Повідомляю що працівники КП "ЖКС" Порто-Франківський"(ЄДРПОУ 35303262, вул. Льва Толстого,5, Одеса директор Страшний В.А., ) наполягають на підписання договорів на обслуговування допоміжних приміщень, не узгоджуючи ці дії з УСІМА співвласниками які проживають за адресою вул.О.Кутузакя 21, м.Одеса

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
прошу надати завірений належним чином документ
1) копію згоди ВСІХ співвласників на підписання такого договору (обслуговування допоміжного приміщення ) між громадянкою України Крутоголової Л.В. та КП "ЖКС" Порто-Франківський" в особі Страшного В.А., який був укладений у 2018 році 22 жовтня.
2) копію наказу, розпорядчого акту ...тощо який регламентує підписання таких договорів між співвласниками та КП "ЖКС" Порто-Франківський" в особі Страшного В.А.
3) надати копію акта-передачі нежитлового приміщення яке знаходиться за адресою вул.О.Кутузакія 21 на баланс КП "ЖКС" Порто-Франківський"

Звертаю Вашу увагу на те, що згідно закону України «Про доступ до публічної інформації»:
- інформація має бути надана не пізніше п’яти робочих днів, з моменту отримання запиту (ст. 20);
- відповідь розпорядника про те, що інформація може бути одержана із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації (п. 2 ст.22)
- розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов'язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача (п. 3 ст. 22);
Ст. 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено накладання штрафу за неправомірну відмову в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання інформації, що не відповідає дійсності.
-Копії прошу завірити у встановленому законом порядку, відповідно до Типової інструкції з діловодства. П.77 Типової інструкції Напис про засвідчення документа складається із слів "Згідно з оригіналом", найменування посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів (ініціалу імені) та прізвища, дати засвідчення копії і проставляється нижче реквізиту документа "Підпис"
Також повідомляю, якщо дії КП "ЖКС" Порто-Франківський не регламентуються жодним діючим Законодавством, та ці дії не узгоджені з УСІМА співвласниками будинку, або інформація про рішення Конституционного Суду не було доведено належним чином до громадянки Крутоголової Л.В., та всіх співвласників будинку, Співвласники будинку будуть вимушені звернутися до Прокуратури Одеської області з заявою на противоправні дії.

З повагою,

Полянська Марія Георгіївна

Одеська міська рада

[ Email has no body, please see attachments ]

Посилання