КП "Міське управління справами"

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Дмитро Довгий, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Дмитро Довгий

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Бюджет та фінансовий план КП "Міське управління справами" Дніпровської міської ради на 2018 рік з вказанням статей видатків
3. Перелік інвентаря, майна, рухомої техніки, автомобілів, приміщень, що знаходяться на балансі КП "Міське управління справами" ДМР, та штатний розклад зазначеного підприємства
3. Напрямки використання коштів на поповнення статутного фонду КП "Міське управління справами" ДМР у 2017 та 2018 році.
4. Бюджет та фінансовий план Комунального підприємства "Міське управління справами" Дніпровської міської радии на 2018 рік з вказанням статей видатків.
5. Які приміщення, споруди та будівлі обсулуговує КП "Міське управління справами" Дніпровської міської ради? Яка площа кожного з об'єктів, що обслуговуються, та адреса знаходження?
6. Чи бере КП "Міське управління справами" Дніпровської міської ради в оренду приміщення, споруди, будівлі?
7. Скільки коштів наразі витрачається КП "Міське управління справами" Дніпровської міської ради на оренду приміщень, споруд, будівель?
8. Скільки коштів було витрачено КП "Міське управління справами" Дніпровської міської ради на оренду приміщень, споруд, будівель у 2017 році детально по кожному об'єкту?
9. Скільки коштів було витрачено КП "Міське управління справами" Дніпровської міської ради на оренду приміщень, споруд, будівель у 2018 році детально по кожному об'єкту? Яка площа та адреса місцезнаходження кожного орендованого об'єкту?

З повагою,

Дмитро Довгий

КП МУС ДМР,

5 Attachments