КП «Харьківський метрополітен»

Шановний Антимонопольний комітет України,

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- рішення Антимонопольного комітету щодо КП «Харьківський метрополітен» стосовно забеспечення КП «Харьківський метрополітен» можливості сплати користувачами за проїзд грошовими купюрами номіналом більш ніж 5 (п"ять) гривень у терміналі видачі одноразового квитка.

- стан реалізації цього рішення з боку КП «Харьківський метрополітен».

З повагою,

Гжегож Крыховяк.

Від: Ахрамєєва Наталія Сергіївна
Антимонопольний комітет України

Посилання

Від: ТВ Харківське
Антимонопольний комітет України

--------------------------------------------------------------------------

От: ТВ Харківське

Посилання

Євенко Сергій залишив(-ла) коментар ()

Чи писали Ви скаргу чи інше? Я написав, мені надіслали копію! Це Рекомендації від 17.05.2013 №99-р !!
Результативна частина наступна:
1. Припинити бездіяльність, яка полягає у нездійснені заходів по обміну купюр номіналом більше 5,00 грн. та забеспечення можливості щодо поповнення на 0,50 грн. безконтактних карток або їх зняття на всіх станціях метрополітену та містить ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого частиною першою ст13, п.2 статті 50 ЗУ "про захист економ.конкуренції", у вигляді зловживання монопольним становищем на ринку послуг з перевезення пасажирів на маршрутах загального користування в м Харків, що може призвести до ущемлення інтересів споживачів, шляхом здійснення заходів по обміну купюр номіналом більше 5,00 грн. та забеспечення можливості щодо поповнення на 0,50 грн безконтактних ел карток або їх зняття на всіх станціях метрополітену, а також усунення причин виникнення цьго порушення і умов, що йому сприяють.
2) Про виконання рекомендацій КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "Харківський Метрополітен" повідомити Харківське обласне територіальне вдділення Антимонопольного комітету України в 3 - місячний термін з дня отримання рекомендацій.

Link to this

Від: Esv 84


Attachment 200px Anonymous emblem.svg 1.png
25K Завантажити відповідь


Тест

Посилання

Від: Viacheslav Maltsev

2016-08-28 18:09 GMT+03:00 Esv 84 <[1][email address]>:

Тест

References

Visible links
1. mailto:[email address]

Посилання

Гжегож залишив(-ла) коментар ()

Спасибо!

Link to this