КП "Агенстство розвитку дніпра" Дніпровської міської ради

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Бюджет та фінансовий план КП "Агенстство розвитку дніпра" Дніпровської міської ради на 2019 рік з вказанням статей видатків
2. Перелік інвентаря, майна, рухомої техніки, автомобілів, приміщень, що знаходяться на балансі КП "Агенстство розвитку дніпра" Дніпровської міської ради, та штатний розклад зазначеного підприємства
3. Бюджет та фінансовий план КП "Агенстство розвитку дніпра" Дніпровської міської ради на 2019 рік з вказанням статей видатків.
4. Які приміщення, споруди та будівлі обсулуговує КП "Агенстство розвитку дніпра" Дніпровської міської ради ? Яка площа кожного з об'єктів, що обслуговуються, та адреса знаходження?
5. Чи бере КП "Агенстство розвитку дніпра" Дніпровської міської ради в оренду приміщення, споруди, будівлі?
6. Скільки коштів наразі витрачається КП "Агенстство розвитку дніпра" Дніпровської міської ради на оренду приміщень, споруд, будівель?
7. Скільки коштів було витрачено КП "Агенстство розвитку дніпра" Дніпровської міської ради на оренду приміщень, споруд, будівель у 2018 році детально по кожному об'єкту?
8. Скільки коштів було витрачено КП "Агенстство розвитку дніпра" Дніпровської міської ради на оренду приміщень, споруд, будівель у 2018 році детально по кожному об'єкту? Яка площа та адреса місцезнаходження кожного орендованого об'єкту

З повагою,

Павло Хазанов

Від: Агентство розвитку Дніпра

Посилання