Ковзанка Юність

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Арабаджи Арсен Валентинович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Арабаджи Арсен Валентинович

Доброго дня!

Розміщено на сайті Чорноморської міської ради проект рішення Про звільнення самовільно зайнятих земельних ділянок під тимчасовими спорудами шляхом їх демонтажу та приведення земельних ділянок у попередній санітарно-екологічний стан за адресою: Одеська область, м.Чорноморськ, пр-т Миру, 20 (на території корту за СК «Юність») https://cmr.gov.ua/prozora/documents/typ....
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Дозволів, погоджень на розміщення у 2017-2020р арени льодової ковзанки, тимчасової будівлі для клієнтів ковзанки з касою, пересувного автопричепу, тимчасового намету для зберігання спеціальної техніки льодової ковзанки за адресою: Одеська область, м.Чорноморськ, пр-т Миру, 20 (на території корту за СК «Юність»).
Скільки коштів поступило в міський бюджет у 2017-2020р від розміщення арени льодової ковзанки за адресою: Одеська область, м.Чорноморськ, пр-т Миру, 20 (на території корту за СК «Юність»).
Яка служба Чорноморської міської ради готувало проект рішення Про звільнення самовільно зайнятих земельних ділянок під тимчасовими спорудами шляхом їх демонтажу та приведення земельних ділянок у попередній санітарно-екологічний стан за адресою: Одеська область, м.Чорноморськ, пр-т Миру, 20 (на території корту за СК «Юність») ttps://cmr.gov.ua/prozora/documents/type/ProektRishennyaVikKom/show/1792/.
Який заступник міського голови надав доручення, вказівку на підготовку проекту рішення Про звільнення самовільно зайнятих земельних ділянок під тимчасовими спорудами шляхом їх демонтажу та приведення земельних ділянок у попередній санітарно-екологічний стан за адресою: Одеська область, м.Чорноморськ, пр-т Миру, 20 (на території корту за СК «Юність») https://cmr.gov.ua/prozora/documents/typ....

З повагою,

Арабаджи Арсен Валентинович

Від: public
Чорноморська міська рада

Посилання

Від: public
Чорноморська міська рада

Посилання