Кошторис школи 273 м.Києва та інші питання по школі.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Тетяна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1). Цікавить кошторис видатків спеціалізованої школи номер 273 міста Києва Голосіївського району.
Хочеться дізнатися які суми були направлені на школу 273 у 2015-16 та 2016-17 навчальних роках, на що конкретно ці суми були витрачені, що відремонтовано, що закуплено і т.д
Які видатки будуть направлені на школу в 2017-18 навчальних роках?
2). Рівно рік у школі 273 ведуться ремонтні роботи в спортзалі. Діти без спотзалу, а кінця ремонту не видно.Чому ремонт припинився? Яка дата завершення ремонту спортзалу школи 273?
3). Чи будуть виділені кошти на ремонт актового залу школи 273, який знаходиться в аварійному стані і дітям в нього заходити з весни не можна? Що треба зробити, щоб цей пункт був внесений до кошторису?
4). Чому в школі 273 майже щороку проводиться ремонт даху, витрачаються сотні і сотні тисяч державних (наших!) гривень, а цьогорічний останній дзвоник святкували разом з потопом на першому поверсі. На першому поверсі триповерхової будівлі залило, все було в калюжах, ганчірках, відрах!!! Чи планується колись відремонтувати дах школи 273 якісно, щоб хоч кілька років не текло? На всіх поверхах стеля у жахливому стані.
5). В кінці 2016 року, перед Новорічними святами, були виділені кошти на встановлення пластикових вікон в школах Києва. В школі 273 вікон встановили менш ніж на 50% від необхідного. Коли будуть встановлені пластикові вікна у всій школі? Що треба зробити, щоб цей пункт був внесений до кошторису?
6). Чи є в планах на майбутнє по розбудові школи покращення пришкільної території? Стадіон у жахливому стані. Що треба зробити, щоб цей пункт був внесений до кошторису?
7). Чи є в планах на майбутнє по розбудові школи ремонт фасадів школи 273? Школа вся в тріщинах, в різних відтінках, деякі вікна закриті фанерою,сором мати такий зовнішній вигляд столичній школі! Що треба зробити, щоб цей пункт був внесений до кошторису?

Дякую!

З повагою,
Іван

Від: КМДА. Відділ забезпечення доступу до публічної інформації
Київська міська державна адміністрація

Link: [1]File-List
Link: [2]themeData
Link: [3]colorSchemeMapping

Надсилаємо Вам лист у прикріпленому файлі.
Звертаємо Вашу увагу - лист підписаний ЕЦП.

--
З повагою

Відділ забезпечення доступу до публічної інформації
управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації
апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
(044) 202-76-00
(044) 202-46-42

References

Visible links
1. file:///C:%5CTemp%5Cmsohtmlclip1%5C01%5Cclip_filelist.xml
2. file:///C:%5CTemp%5Cmsohtmlclip1%5C01%5Cclip_themedata.thmx
3. file:///C:%5CTemp%5Cmsohtmlclip1%5C01%5Cclip_colorschememapping.xml

Посилання

Від: Відділ роботи із зверненнями громадян Голосіївської РДА

Посилання