Кошторис НУШ у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №26 ім. І.Ф. Момота Черкаської міської ради

Щербина Роман

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

інформацію щодо других класів за концепцією “Нова українська школа“ в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №26 ім. І.Ф. Момота, на дату подання запиту 23.09.2019 року:

1. Копії документів, що підтверджують перелік товарів, посібників, меблів, дидактичних матеріалів, мультимедійної та іншої техніки, які є обов'язковими для закупівель за рахунок освітньої субвенції та коштів за рахунок місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно Постанови КМУ від 27 лютого 2019 року № 129).

2. Копії документів, рахунків, які підтверджують конкретні суми, за якими проводилась (або буде проводитись) закупівля кожної одиниці товару посібників, меблів, дидактичних матеріалів, мультимедійної та іншої техніки, яка доставлялась (або буде доставлена) у другі класи у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №26 ім. І.Ф. Момота.

3. Інформацію про те, за якими критеріями мають розподілятися закупки, посібники, меблі, дидактичні матеріали, мультимедійна та інша техніка між учнями других класів у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №26 ім. І.Ф. Момота за концепцією НУШ . Які дидактичні матеріали, меблі, посібники призначені для індивідуальної роботи, які для групової роботи учнів, які для спільних занять.

4. Інформацію про те, чи є залишок коштів, направлених з субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та коштів за рахунок місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” для учнів других класів у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №26 ім. І.Ф. Момота (згідно Постанови КМУ від 27 лютого 2019 року № 129).

5. Інформацію про те, які кошти у залишку (сума у гривнях), будуть витрачені для покращення матеріально-технічної бази та умов учнів других класів за концепцією “Нової української школи” у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №26 ім. І.Ф. Момота.

6. Інформацію про те, яка конкретна сума залишкових коштів планується на витрати потреб, закупівель, придбання матеріалів та послуг для учнів других класів за концепцією “Нової української школи” у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №26 ім. І.Ф. Момота.

7. Копію інформації, подання, заяви, потреби, бюджетного запиту або будь-який інший запит директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26 ім. І.Ф. Момота на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти за концепцією “Нової української школи” для учнів других класів у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №26 ім. І.Ф. Момота(згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237).

8. Визначений перелік необхідних меблів, дидактичних матеріалів, мультимедійної та іншої техніки тощо для учнів других класів у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №26 ім. І.Ф. Момота за концепцією "Нової Української школи".

9. Чи очікується органами місцевої влади дофінансування необхідних меблів, дидактичних матеріалів, мультимедійної та іншої техніки тощо для учнів других класів у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №26 ім. І.Ф. Момота за рахунок батьків учнів школи? Якщо так, вкажіть, на що саме, яка сума, в який спосіб (готівка, рахунок школи тощо) та терміни, в які очікується таке дофінансування.

З повагою,

Щербина Роман

Олена Ткаченко,

11 Attachments

Шановний Роман Миколайович! Надаємо Вам відповідь на онлайн запит від 23.09.2019р.
З повагою адміністрація Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26 ім. І.Ф. Момота Черкаської міської ради Черкаської області

-- реклама -----------------------------------------------------------
Чтобы с карты на карту и без комиссии? Теперь легко!
https://bit.ly/2lSv7SC