Кошторис на 2021 рік

АО "Національна правова палата"

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до п. 1 Положення про Державну службу України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 647 від 12 серпня 2015 року, Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (Держлікслужба) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра охорони здоров’я, який реалізує державну політику у сферах контролю якості та безпеки лікарських засобів, у тому числі медичних імунобіологічних препаратів (далі - лікарські засоби), медичної техніки і виробів медичного призначення (далі - медичні вироби), та обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, протидії їх незаконному обігу.
Відповідно до п. 14 зазначеного вище Положення граничну чисельність державних службовців та працівників Держлікслужби затверджує Кабінет Міністрів України.
Структуру апарату Держлікслужби затверджує Голова Держлікслужби за погодженням з Міністром охорони здоров’я.
Штатний розпис, кошторис апарату Держлікслужби затверджує Голова Держлікслужби за погодженням з Мінфіном.
Відповідно до підпункту 82 пункту 4 Положення про Міністерство фінансів України, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 375 від 20 серпня 2014 року, Міністерство фінансів України погоджує кошториси та штатні розписи Секретаріату Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, президій національних академій наук.
У зв’язку з викладеним вище, відповідно до ст. 34 Конституції України, ст. ст. 1, 3, 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» прошу надати наступну інформацію:
- про кошторис Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками на 2021 рік.
З повагою,
АО "Національна правова палата"

Дегтяренко Олена Вікторівна, Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками

3 Attachments

 

 

,

³,

³

 

03115, . , . , 120-

:  (044)422-55-84 (. 220)

 

[1]: : : : cid:image001.png@01CB7B6A.F904C3E0

 

 

References

Visible links

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]