Кошторис ДНЗ № 517

Тетяна Юріївна Мелашенко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- Кошторис та розрахунок кошторису ДНЗ № 517 м. Києва на 2018/2019 р. від Адмінстарції закладу, з деталізацією щодо Запитів на Поточні потреби в статті "Дрібязок та побутові потреби".
Свій запит прошу надати відповідно до виконання Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» (листа від 02.06.2016 No408 Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві) та Наказу УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ Оболонского району, а саме НАКАЗ від 45. 06. 2016 No 439 - в п. 1.5 "Забезпечити умови для дотримання правил особистої гігієни дітей та персоналу.", ДНЗ має бути повністю забезпечений в належному обсязі засобами гігієни.

- Надати нормативні документи чи Акти щодо норм розрахунку забеспечення молодших груп ДНЗ витратними засобами гігієни, такими як : 1 - туалетний папір (обсяг на дитину та затведржений виробник/постачальник); 2-мило туалетне ( обсяг на 1 дитину та затведржений виробник/постачальник); 3 - миючий засіб для столового посуду ( обсяг на групу та затведржений виробник/постачальник); 4 - засіб для дезінфекції санівузлів (обсяг на групу та затведржений виробник/постачальник).
Прошу надати відповідь у встановлений законодавством строк.

З повагою,

Тетяна Юріївна Мелашенко

Управління освіти Оболонського району,

-- реклама -----------------------------------------------------------
Милі квартири чекають на милих господарів!
Чекають саме Вас! https://goo.gl/iptNm5

Управління освіти Оболонського району,

,
www.i.ua!

, :
http://passport.i.ua/reg/4bdeca59c3ad45c3/

!

--
,
I.UA
http://www.i.ua

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]