Кошторис 2021р., Спеціалізованої школі l-lll ст №307 Деснянського р-н. у м. Києві

Непокритова Таїсія

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Яка кількість коштів була закладена в кошторисі 2021 року на обслуговування басейну та закупівлю тренувального обладнання (плавальні дошки, колобашки, шайби, кільця, тощо), для тренування у басейні учнів, дітей, що відвідують платні/безоплатні секції басейну Спеціалізованої школі l-lll ст №307 Деснянського р-н. у м. Києві?
2. Яка кількість коштів була витрачена і у якому обсязі з кошторису 2021 року на обслуговування басейну та закупівлю тренувального обладнання (плавальні дошки, колобашки, шайби, кільця, тощо), для тренування у басейні учнів, дітей, що відвідують платні/безоплатні секції басейну Спеціалізованої школі l-lll ст №307 Деснянського р-н. у м. Києві?

З повагою,

Непокритова Таїсія

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти