кошти від НАЕК Енергоатом

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви ГО Центр UA, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. У 2016 році місцевий бюджет отримав кошти від компанії НАЕК Енергоатом, як місто, яке розташоване у зоні спостереження. Ці кошти мали бути направлені на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення.
Прошу надати інформацію щодо розподілу цих коштів місцевим бюджетом. Чи відбулося у 2016 році будівництво чи ремонт захисних споруд цивільного захисту, що пройшли відповідно до законодавства технічну інвентаризацію?
2. Надати детальну інформацію щодо наявності у місті засобів індивідуального захисту органів дихання та препаратів стабільного йоду.
3. Скільки разі у 2016 році у місті відбувалися навчання населення користуванню об’єктами спеціальної соціальної інфраструктури та засобами індивідуального захисту органів дихання

З повагою,
Наталія Вікторівна Патрікєєва
ГО Центр UA

Виконавчий комітет Нетішинської міської ради, Нетішинська міська рада

1 Attachment