Кошти та меблі для НУШ

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Інформацію щодо суми коштів, виділених для Великобурлуцької ЗОШ на придбання засобів навчання, обладнання, дидактичних матеріалів, меблів, витратних матеріалів з метою забезпечення перших класів 2018-2019 р.р. за програмою «Нова українська школа» (далі – НУШ) відповідно до Примірного переліка засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для навчальних кабінетів початкової школи, затвердженого наказом МОН України від 13.02.2018 № 137.
2) Прошу поінформувати які засоби навчання, обладнання, дидактичні матеріали, меблі, витратні матеріали були закуплені та поставлені до Великобурлуцької ЗОШ станом на 01. 12.2018 з метою забезпечення потреб перших класів 2018-2019 р.р. за програмою НУШ із зазначенням їх кількості та найменування.
3) Прошу поінформувати які засоби навчання, обладнання, дидактичні матеріали, меблі, витратні матеріали планується закупити та поставити до Великобурлуцької ЗОШ з метою забезпечення перших класів 2018-2019 р.р. за програмою НУШ із зазначенням їх кількості, найменування та орієнтовної дати поставки школи.
У разі ненадання або надання неповної інформації, я буду оскаржувати бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Галина

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти