Кошти на велоінфраструктуру в бюджеті міста на 2016 рік

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Юрій Лозовенко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Юрій Лозовенко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Добридень!

27 травня 2015 р. міськрада проголосувала за виділення коштів у розмірі 10,8 млн. грн. на розвиток мережі велодоріжок (30 км згідно зі змінами до Програми соціально-економічного розвитку міста на 2012-2015 рр.). Зокрема кошти передбачалися на 19 км велодоріжки по Набережній від пров. Парусний до бульв. Слави. Натомість було реалізовано приблизно лише 1,5 км велодоріжок в рамках бюджету на поточний і капітальний ремонт бульварів на просп. К. Маркса і просп. Миру.

Чи були витрачені кошти з бюджету на велодоріжки (10,8 млн.) на зазначені ділянки? У якій сумі? Чи планується перенести решту (або всі кошти, якщо не витрачені) в бюджет наступного - 2016 року?

Чи передбачається стаття витрат на розбудову мережі велодоріжок в проекті бюджету міста на 2016 рік? У якому розмірі?

На яких вулицях і дорогах міста в рамках ремонту чи благоустрою планується облаштування велодоріжок або велосмуг наступного року? Чи передбачені під це кошти? Якщо так, то прохання надати витяги зі статей проекту бюджету, що підтверджують це.

В проекті Програми розвитку транспортної інфраструктури на 2016-2020 рр. від Департаменту транспорту та зв'язку зазначається необхідність розбудови велоінфраструктури, зокрема велодоріжок/велосмуг і велостоянок. Але в кошторисній частині на велоінфрастуктуру не передбачено жодної статті. Чи будуть внесені відповідні зміни в цей документ?

З повагою,

Юрій Лозовенко

1 Attachment

Здравствуйте, Foi+request-7364-6e0d127a.

--
С уважением,
Admintrans mailto:[email address]

Департамент КГ та КБ ДМР,

1 Attachment

--
Департамент коммунального хозяйства и капитального строительства
Днепропетровского городского совета