Кошти на стіну

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- Скільки коштів було виділено на проект "Стіна" (будівництво стіни на українсько-російському кордоні) у 2015 році і у 2016 році?

- Надайте документ (розпорядження тощо), де йдеться про виділення суми на проект у 2015 і 2016 роках?

- Хто бере участь у будівництві "Стіни"? Які підрядні організації будуть стіну? Хто є замовником? Хто є проектувальником?

З повагою,

Оксана

Від: Publishinfo
Кабінет Міністрів України

ОКСАНІ
[FOI #11895 email]

Шановна пані Оксано!

За результатами опрацювання Вашого запиту від 08.06.2016, що надійшов до Секретаріату Кабінету Міністрів електронною поштою, в межах компетенції повідомляємо.
Статтею 19 Конституції України визначено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Згідно із Законом України «Про Кабінет Міністрів України» та відповідно до § 1 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 18.07.2007 № 950, Кабінет Міністрів є колегіальним органом, який здійснює виконавчу владу безпосередньо та через міністерства, інші центральні та місцеві органи виконавчої влади. Кабінет Міністрів в межах компетенції видає постанови і розпорядження, обов’язкові до виконання.
Розпорядженням Кабінету Міністрів від 14.05.2015 № 439 (додається) затверджено план заходів щодо інженерно-технічного облаштування українсько-російського державного кордону, територій, прилеглих до районів проведення антитерористичної операції та Автономної Республіки Крим.
Пунктом 3 вказаного розпорядження Кабінету Міністрів Міністерству внутрішніх справ, Адміністрації Державної прикордонної служби та Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства доручено забезпечити фінансування плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, у межах видатків, передбачених в Державному бюджеті України на відповідний рік, та за рахунок інших джерел фінансування, не заборонених законодавством.
Разом з тим, відповідно до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів від 25.05.2011 № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади» Секретаріат Кабінету Міністрів не є розпорядником інформації за запитами стосовно інформації інших державних органів України, а також щодо інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або яка потребує створення в інший спосіб.
Ураховуючи викладене, Ваш запит відповідно до частини третьої статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» надіслано до МВС, Адміністрації Держприкордонслужби і Мінрегіону для розгляду та інформування Вас в установленому порядку.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України
Управління забезпечення доступу до публічної інформації
Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю

show quoted sections

Посилання

Від: volodymyr Berkiy

Посилання

Від: Марчук Ірина Миколаївна

Посилання