Кошти на НУШ на 2020 навчальний рік

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Оксана, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Загальний обсяг коштів (у грн), направлених з субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237) у 2020 році?
2. У якому обсязі міський/районний бюджет дофінансовує забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237) у 2020р?
3. Копію інформації, подання, заяви, потреби, бюджетного запиту або будь-який інший запит директора Заберезького НВК на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237) на 2020-2021навчальний рік.
4. Обсяг державних коштів, які фактично були виділені з державного бюджету та бюджету міста/району в 2020 році Заберезькому НВК по програмі "Нова Українська школа" загалом та окремо по кожній статті: меблі, обладнання (в тому числі мультимедійне), підручники, зошити, дидактичні матеріали та скільки фактично освоєно цих коштів.
5. Визначений перелік необхідних засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для учнів першого класу "Нової Української школи".
6. На які суми і за якими пунктами були проведені закупівлі у 2020р для першого класу НУШ? Що саме і в якому обсязі від необхідного було закуплено для першого класу, який навчається по програмі "Нова Українська школа" у 2020/2021 навчальному році у Заберезькому НВК? Хто саме відповідав за закупівлі?
7. Коли планується постачання обладнання навчального і загального призначення для учнів першого класу "Нової Української школи" на 2020-2021 навчальний рік у Заберезькому НВК??

З повагою,

Оксана

Загальний відділ апарату Богородчанської РДА, Богородчанська райдержадміністрація

1 Attachment

Загальний відділ апарату Богородчанської РДА, Богородчанська райдержадміністрація

1 Attachment