Кошти для розвитку національних меншин

Доброго дня!

Відповідно до:
- Статті 3 Закон України «Про національні меншини в Україні», до національних меншин належать групи громадян України, які не є українцями за національністю, виявляють почуття національного самоусвідомлення та спільності між собою.

- Статті 16 Закон України «Про національні меншини в Україні», у державному бюджеті України передбачаються спеціальні асигнування для розвитку національних меншин.

- Відповіді департамента освіти і науки Виконкому Криворізької міської ради: "Контроль за цільовим використання коштів даних субвенцій (виділення коштів для розвитку національних меншин у школах міста Кривого Рогу) покладено на департамент освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації.."

Та на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Загальна сума, яка виділена для розвитку національних меншин (а саме, вивчення мови нацменшин) в Криворізьких загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів 2018-2020 роки (окремо по рокам).

2. Механізм виявлення громадян України, яки НАЛЕЖАТЬ до національних меншин в Криворізьких загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів.

3. Згідно яких Законодавчих та нормативно-правових документів здійснюється контроль над цільовим використанням виділених коштів для розвитку національних меншин (а саме, вивчення мови нацменшин) в Криворізьких загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів.

З повагою, Вікторія

публичной информации сектор,

1 Attachment

Виктория А Дерлюк,

1 Attachment