Кошляк

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Денис Селін, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Кошляк Михайло Анатолійович обирався до обласної ради від забороненої партії ОПЗЖ, в ЗМІ неодноразово згадувалось його кримінальні аспекти і що він стоїть за бандформуваннями. Але наразі в мене є інформація, що до Вас надійшло звернення щодо присвоєння звання йому.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) копії листа до Вас від Дніпропетровської обласної державної адміністрації/військової адміністрації стосовно присвоєння почесного звання Кошляку Михайлу Анатолійовичу (якщо такий лист не знаходиться прошу надати всі інші звернення/листи від Дніпропетровської обласної державної адміністрації /військової адміністрації стосовно Кошляка Михайла Анатолійовича)

2) копія вашої відповіді на цей лист з пункту 1 ( за можливості прошу повідомити чи присвоєно таке звання Кошляку Михайлу Анатолійовичу)

З повагою,

Денис Селін

Міністерство молоді та спорту України

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти