Корупція в Міграційній службі - ДП "Документ"

Доброго дня! Скарга:

Досі на офіційному рівні Державна Міграційна Служба співпрацює з державним підприємством "Документ". Єдина мета котрого - обдирання населення платежами, які не мають відношення до державного мита.

Порожні квитанції на випадкові суми отримують практично всі громадяни які звертаються в "паспортний стіл".
Не зважаючи на те безкоштовна послуга чи ні, потребує громадянин додаткових послуг чи не потребує, знає він ЗА ЩО ПЛАТИТЬ чи ні.

Мене обурює, що у Львові - серці революції, працівники паспортного столу, дають мені порожню платіжку на 25 грн в якийсь ДП "Документ" в який я не звертався, за БЕЗКОШТОВНУ послугу вклеювання нової фотографії в паспорт, в надії що я мовчки це оплачу і не спитаю навіщо.

Тисячі безпідставних платежів зтікаються зі всієї України в це підставне підприємство - і хтось на цьому нагріває руки.

Настав час припинити цей фарс. Хочете допомогти народу - проведіть тендер серед недержавних підприємств, котрі будуть чітко регламентувати свою роботу, коли людина буде чітко знати кому і за що вона платить, і чи це потрібно їй взагалі.

З повагою, Вадим.

Котулев Дмитро залишив коментар ()

Сьогодні був на консультації у фахівців управління юстиції у м. Дніпропетровську. По цьому же питанню.
Після моїх прохань вказати, як саме можна боротися з свавіллям у ДМСУ мені відповіли:

- це СИСТЕМА, та марно думати, що ви у змозі її змінити. Тому не намагайтеся.

Марина Воробйова залишив коментар ()

Це якийсь жах! У нас (Нікополь) зробити загран - 750 грн! Якщо не платиш все одразу там же - тобі дають купу платіжок і самрозбирайся з ними, але принеститреба,ізагалом на 360грн. Я тому і не роблю собі паспорт доки не буде порядку у цій сфері. ТРЕБА йти проти системи!!!

Сергій залишив коментар ()

В Полтаві вимагають за паспорт 500 грн.
Коли сказав,що по закону він коштує 170 грн. мене просто виставили за двері.

Мосейчук Остап залишив коментар ()

в Івано - Франківську в дмс коштує 170 грн, + 120 , + 87.15 , при наявності довідки про судимість

Гаєва Любов залишив коментар ()

Та сама ситуація,
за вклеювання фото в паспорт вимагали 20 грн +7 грн комісія банку. На моє питання, за що платити, адже на сайті ДМС вказано, що послуга вклеювання фото безкоштовна, мені відповіли "Ну мало що на сайті написано, там написано що й паспорт за 170 грн зробити можна".

Павло Карпенко залишив коментар ()

Мы живем в Киеве, жена -гражданин России я- киевлянин,собрали документы на "дозвіл на іміграцію",как на сайте было опубликовано(хотя заранее ходил а ДМС Святошинского р-на на консультацию, но не попал из-за жуткой очереди). Пришли простояли 1.5 часа ,заходим даем инспектору доки,он посмотрел,говорит- У вас не хватает справки из России где жена прописана,потом согласие хозяина квартиры(моя мама)нотариально заверенное (это 200 грн), на то чтобы прописать мою жену постоянно, и копия свидетельства о браке должна быть заварена нотариально(тоже денег стоит). Хотя таких док-ов не требуется по закону.Завтра поеду к Начальнику Киева за разъяснениями....

Олексій залишив коментар ()

Короче все это надувательство. Пришел в паспортный стол получить прописку, до этого в Херсоне был прописан. Что я увидел, меня поразило! Сидит наглая 25-ти летняя хамка, сербает кофе и рассказывает кому куда идти. Пришла моя очередь, сел к ней, а она оказалась консультант. Говорю ей, вежливо, что хочу прописаться, на что услышал, будем считать что тоже вежли: "Где документы на квартиру, где хозяин, чего ты пришел сюда." На следующий день привел отца с документами и с наглыми рожами к ней. Теперь она соизволила дать нам квитанции, на вопрос, а почему сразу не дали, он ответила, что должна была проверить документы. Много берет на себя консультант, пошли платить, а так как дело было за два часа до окончания работы паспортного стола, то мы естественно не успели обратно за пропиской. Уже 2 дня консультирует, тварюка. Задались вопрос, а что это за Документ и решили не платить, что оказалось правильным, хоть деньги и не большие 25 грн. На следующий день пришли с квитанцией 0,85 копеек в паспортный стол, направились сразу к начальнику, который все сделал за 10-15 минут и про пф Документ не спросила, лишь квитанцию об оплате бланка - 0,85 копеек. От начальника паспортного стола зашел в соседний кабинет, там еще 10 минут, поставили штамп и я вышел оттуда. Да, когда спросили про квитанцию Документа, долго рассказывала, что надо заплатить, так как она консультировала меня. Но на самом-то деле нет. В итоге долго еще рассказывала ПТУшница, что она пуп земли в паспортном столе, а в конце говорит, ну не платите, мы же не заставляем. Уроды!!! Так что так, вот такие уроды засели! Не платите пф, никого она без очереди не пропустит, а за такие услуги копейки не дам. Да и кстати, на сайте этого Документа, точнее здесь http://dmsu.gov.ua/pro-dms-ukrainy/s...m... , так все красочно, и диваны и кондиционер, створення сучасного паспортного сервісу(ни разу не видел в Украине), короче разводняк чистой воды! Ах да, а бланки вот тут можно себе распечатать http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z210...

Маша залишив коментар ()

Маша
А унас в Прилуках прописати новонароджену дидину коштує 75гри, які потрібно заплатити ЧФ ДП ДОКУМЕНТ за послуги (допомога заповнення та надання бланків). Якщо не заплатиш 75грн бланки не дають,а сама прописка коштуе 0,85коп

Володимир залишив коментар ()

Нині теж пішов вклеювати фото, сказали що треба оплатити 25 грн., затупив і пішов оплатив 25+5 послуги банку, хоч читав на сайті що послуга безкоштовна, після оплати побачив що гроші пішли в ДП Документ, а не в ДМС, сказали за паспортом прийти через 5 днів...
Ніхто не казав і не попереджав що це не обов'язковий платіж. Ось така у нас система, незалежно від чинної влади йде обкрадання і так бідних людей!!!

Орест залишив коментар ()

Сьогодні прописувався на новому місці.
Для цього прийшов у Державну міграційну службу Шевченківського району міста ЛЬвова, що знаходиться по вулиці Донецька 3.
За послугу надання бланків мені сказали оплатити 38 грн.
При зясуванні за що, виявляється це оплату приймає ДП Документ - славнозвісна кантора, сворена Януковичем і його посіпаками для видурювання грошей з населення.
Насправді прописка коштує 85 КОПІЙОК за бланк заяви і ВСЕ!!!!.
Але звісно цієї альтенативи мені ніхто не повідомляв.

Зате на дверях є прохання всім заходити по одному- щоб було менше свідків цих злочинів.

Послугу мені надавала представниця дежравної служби п. Галечко.
Начальник п. Карпин від коментарів відмовився

Обидвоє в пояснювальних записках поліції написали, що нічого не брали і нічого не знають.

Не знаю чим закінчиться ця історія - але коли оплачуєте рахунки в державних закладах пильнуйте кому йдуть гроші і кому ви платите. І поширте цей пост максимально -будь-ласка. Він зекономить гроші людям і забере ресурси у бандитів.

П.С ДП Документ - кантора створена РИГАМИ для викачування грошей нізашо.
Вони досі в темі!!!

Це масово по Україні

N залишив коментар ()

Тільки що з ДМС Франківського р-ну м. Львова
Отримала купу бланків для оплати оформлення закордонного паспорта на загальну суму 555,47
у т.ч. 60,00 дп "документ", за що треба платити, ніхто не пояснює-мовляв, ТАМ все написано- у бланку є фраза- організаційно-технічні послуги... тоді що робить обласний апарат Головного управління ДМС України у Львівській області? за що треба йому платити (87,15+238,32 грн.), якщо він не спроможний оформити документи - розпустіть, хай працює дп документ, якось так!