Корупція у Локомотивному депо Синельниково у профспілці

Шановний Укрзалізниця,

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Я працюю у Депо Синельникове вже 7 років, і предензій не мав до виключного моменту у червні місяці, поки мене не викликали до голови профспілки Барсук Маргарита Володимирівна з проханням поставити підприс про отримання путьовки на відпочинок з сім'єю. На моє питання, про яку путьовку саме іде мова вона відповіла, що резервує на наступний рік. Але ж я не знаю коли саме я буду у відпусці наступного року. Маргарита Володимирівна дуже наполегливо керуючись невідомими мені законами намагалась змусити мене поставити підпис, а коли я відмовився, відправила мене працювати далі. І заспокоїла, щ при можливості наступного року все ж спробує залишити мені путьовку.
Можливо я б і забув про таку нашу бесіду, але згодом дізнався, що вона продає наші путьовки, а на нас іх записує, і я такий не перший. Ніхто не хоче прямо йти та писати скаргу, бо розуміють, що працювати далі не дадуть. Тож я не пишу свого ім'я, але прошу розібратись, чтому голова профспілки заробляє на нас таким чином?!

З повагою,ФИО.