Корупція при видачі закордоного паспорту

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Павлюк Володимир, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Павлюк Володимир

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Звертаємось до Вас на основі численних звернень громадян , щодо зловживання службовим становищем посадових осіб Державної міграційної служби м. Нововолинська, волинської обл. Ця державна установа в м. Нововолинську ,всупереч принятим законам Верховної Ради України, постанов Кабінету Міністрів ,Верховного Суду України при виготовлення закордоного паспорту громадянина України, вимагає від громадян оплатити вартість його оформлення у сумі 377.15 грн. в той же час вищезазначене законодавство встановлює єдине державне мито при оформленні закордонного паспорту за 30 календарних днів – 170 грн. ( включаючи в себе всі послуги).
Згідно постанови ВСУ від 03.12 .2013 року роз’яснено ,що розмір мита у 170 грн. покриває вартість витрат пов’язаних із учиненням дій щодо видачі закордонного паспорта ( в тому числі і вартість бланка). Враховуючи викладене , та те що цей орган не має права вимагати оплату додаткових витрат для видачі закордонного паспорта, а саме більше 170 грн. Просим Вас перевірити факт незаконності стягнення додаткових коштів , припинити незаконні дії посадових осіб Міграційної служби м. Нововолинська , та притягнути виних до відповідальності.

З повагою,

Павлюк Володимир

Забезпечення доступу до публічної інформації, Генеральна Прокуратура України

1 Attachment

----- Original Message -----
From: "Павлюк Володимир" <[FOI #301 email]>
To: "FOI requests at gpu" <[gpu request email]>
Sent: Wednesday, April 02, 2014 1:33 PM
Subject: Інформаційний запит - Корупція при видачі закордоного паспорту

показати цитоване