Кортеж Президента України

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віктор Гаврилюк, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Віктор Гаврилюк

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Як відомо, 12 липня 2019 року Управління державної охорони України на офіційній сторінці в мережі «Facebook повідомило*, що дорожній рух під час пересування кортежу Президента України не перекривається, чим спростувало повідомлення деяких ЗМІ стосовно того, що кортеж президента Зеленського напередодні паралізував рух в одному з житлових масивів столиці.

*Допис доступний за посиланням: https://www.facebook.com/udoukyiv/photos...

У зв'язку з цим та майже дворічним президентством Володимира Зеленського, розуміючи важливість забезпечення охорони органів державної влади України та посадових осіб, прошу поінформувати, чи були випадки перекриття дорожнього руху під час пересування кортежу саме Президента України у 2020/2021 роках? Або ж, чи застосовується практика перекриття дорожнього руху під час пересування кортежу Президента України?

Взявши до уваги офіційне повідомлення від липня 2019 сподіваюсь на отримання відповідної інформації, актуальної для 2021 року, наприклад: «Так, під час пересування кортежу Президента України дорожній рух перекривається, у випадках...», або: «Під час пересування кортежу Президента України дорожній рух не перекривається».

Нагадаю, що відповідно до статті 10 Закону України «Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб», Національна поліція, спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади у справах охорони державного кордону України, інші центральні органи виконавчої влади України, Служба безпеки України в межах своєї компетенції та у взаємодії з Управлінням державної охорони України беруть участь у здійсненні державної охорони.

Також вважаю за доцільне поінформувати, що отриману інформацію планую використати лише для з'ясування (!) того, чи дотримується президент Зеленський своєї передвиборчої обіцянки: «Зеленський пообіцяв, що під час руху авто Президента не будуть перекривати дороги – https://www.slovoidilo.ua/promise/51829.....

Окрім того, офіційна відповідь компетентного органу сприятиме зменшенню «зайвої уваги» під час руху кортежу президента, оскільки «журналістам-розслідувачам», не доведеться перевіряти виконання обіцянки безпосередньо самим, або ж користуватися сумнівними джерелами інформації, які здебільшого потрібно спростовувати, що і було зроблено УДО у липні 2019 року.

З повагою, політичний оглядач Віктор Гаврилюк

Сервіс автоматизованої обробки та контролю вхідної кореспонденції, Національна Поліція

-- відповідь пишіть над цим рядком --

Доброго дня, Віктор Гаврилюк!

Створен запит #282517 до Сервіс вхідної електронної кореспонденції НПУ .

Ви можете [1]подивитися прогрес цієї заявки онлайн .

--------------------------------------------------------------------------

Цей лист згенеровано автоматично системою.
Не відповідайте на нього.

References

Visible links
1. https://ticket.np.gov.ua/view.php?auth=o...