Користування житловими приміщеннями з фондів житла для тимчасового проживання ,порядок встановлення черги

Людмила Кучеряєва

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Який саме виконавчий орган Новомосковської міської ради розраховує середньомісячний сукупний дохід сім'ї за попередні шість місяців? Які: Адреса, телефон, e-mail?
2) Яким виконавчим органом Новомосковської міської ради, коли та на підставі якого нормативного документу встановлено Показник опосередкованої вартості найму житла у м.Новомосковськ на 2019 рік? Який його розмір на 2019 рік? .
3)Яким органом Новомосковської міської ради встановлюється облік громадян, які потребують надання житлового приміщення з фондів житла для тимчасова проживання?
4) У чий компетенції знаходиться встановлення порядку ведення обліку? Ким ведеться облік? Де опубліковано облік? Який порядок з його ознайомленням? Чи встановлений порядок проведення громадського контролю за веденням обліку?
5) Який загальний та окремо першочерговий розмір черги на забезпечення житловим приміщенням з фондів житла для тимчасового проживання у м.Новомосковськ на дату подання цього зверенення?
Прошу надати відповідь у визначений законом термін.

З повагою,
Кучеряєва Людмила

Від: Коваленко Ірина Звернення громадян

-- реклама -----------------------------------------------------------
Поторопись зарегистрировать самый короткий почтовый адрес @i.ua
https://mail.i.ua/reg - и получи 1Gb для хранения писем

Посилання