Копії подань на адресу Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Тарас Микольський, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Тарас Микольський

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Копії подань (подання) Міністерства закордонних справ України за 2016-2018 роки, що надсилались міністерством до Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації у відповідності до вимог Розпоряджень Кабінету Міністрів України (від 24 червня 2016 року №440-р, від 10 березня 2017 р. № 155-р та від 11 липня 2018 р. № 481-р) "Про затвердження плану заходів з реалізації Стратегії кібербезпеки України" у 2016-2018 роках.

З повагою,

Тарас Микольський

Від: Прес-служба МЗС України
Міністерство закордонних справ України

Шановний пане Микольський,

Дякуємо Вам за звернення до Прес-служби МЗС України.

При цьому повідомляємо, що права на доступ до публічної інформації в МЗС України реалізує Відділ інформаційно-організаційного менеджменту Управління генерального секретаріату МЗС (електронна пошта: [email address]).

На майбутнє, якщо Ви бажаєте отримати інформацію за процедурою та у строки, передбачені Законом України «Про доступ до публічної інформації», просимо направити Ваш запит за встановленою формою (https://mfa.gov.ua/ua/public-info/publ-r...) на вказану адресу.

З повагою,
Прес-служба МЗС

show quoted sections

Посилання