Копії документів щодо «Реконструкція лікарні (пологового будинку) «Міська лікарня №9» за адресою: м. Кам’янське, просп. Аношкіна, 72. Коригування»

Ковалевич Олена Олегівна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- Щодо попередньої оплати: копію підписаного акту виконаних робіт за формою КБ-2В та довідок про вартість і витрат за формою КБ-3(або інші документи) за договором на виконання робіт «Реконструкція лікарні (пологового будинку) комунального некомерційного підприємства Кам’янської міської ради «Міська лікарня №9» за адресою: м. Кам’янське, просп. Аношкіна, 72. Коригування» між ТОВ "БУДІВЕЛЬНО-РЕМОНТНА ГРУПА "ЖИТЛОБУД" та Депатаментом житлово-комунального господарства та будівництва Кам`янської міської ради;
- Щодо оплати за виконані роботи: копію підписаного акту виконаних робіт за формою КБ-2В та довідок про вартість і витрат за формою КБ-3(або інші документи) за договором на виконання робіт «Реконструкція лікарні (пологового будинку) комунального некомерційного підприємства Кам’янської міської ради «Міська лікарня №9» за адресою: м. Кам’янське, просп. Аношкіна, 72. Коригування» між ТОВ "БУДІВЕЛЬНО-РЕМОНТНА ГРУПА "ЖИТЛОБУД" та Депатаментом житлово-комунального господарства та будівництва Кам`янської міської ради;
- копії сплачених рахунків за виконані роботи по реконструкції лікарні (пологового будинку) комунального некомерційного підприємства Кам’янської міської ради «Міська лікарня №9» за адресою: м. Кам’янське, просп. Аношкіна, 72.

З повагою,

Ковалевич Олена Олегівна

Департамент житлово-комунального господарства та будівництва міської ради,